Pełny cennik oraz wszystkie aktualne promocje znajdą Państwo pod przyciskiem "ZAREZERWUJ ONLINE" ⇒⇒⇒

Kosmetyczka

Depilacja laserowa - bezbolesna, szybka i skuteczna

Depilacja laserowa - 5-30 min.

Zabieg bardzi krótki i bezbolesny. Włosy dzień przed zabiegiem musza być oglone zwykłą maszynką. Skóra nie może byc opalona. Należy wykonac średnio 6 zabiegów co 5 tygodni w celu trwałego usuniecia włosków.

Wykonujemy depilację miejsc intymnych - Pań przez kosmetyczkę, u Panów przez kosmetologa.

wąsik 50zł

łydki 100zł

pachy 90zł

bikini 110zł

 

DermaPen - mezoterapia mikroigłowa - bezbolesna i w 100% efektowna

DermaPen - 60-90 min.

Miejsce zabiegowe znieczulamy specjalnym kremem, dzięki czemu zabieg jest kmfortowy. Podczas zabiegu wprowadzamy własciwe serum wgłąb skóry poprzez mikronałkucia skóry. Zabieg jest sterylny i całkowicie bezpieczny. Cena uzależniona jest od okolicy zabiegowej oraz rodzaju zastosowanych ampułek (np. Anti-Aging, czysty śluz ślimaka, serum z wysokim stęzeniem kwasu hialuronowego). W zabiegach PREMIUM wykorzystujemy najlepszy śluz ślimaka firmy SNAILMED.

twarz - 170-270
twarz+szyja - 220-320
twarz+szyja+dekolt - 270-380

 

Depilacja woskiem

Zabieg depilacji składa się z: przygotowania skóry za pomocą preparatu Clarena przed depilacją, depilacji woskiem za pomocą pasków, zabezpieczenie skóry po depilacji preparatem kojącym Clarena. Optymalna długość włosa do depilacji ok. 1 cm

Łydki 

Uda

Całe nogi

Przedramiona

Ramiona

Całe ręce

Brwi 

Wąsik / Broda

Plecy

Pachy

Bikini

Bikini głębokie

30

40

65

35

30

60

15

12

60

35

40

90

Henna brwi i rzęs - klasyczna oraz Brow Henna z efektem do 6 tygodni!

Henna brwi

Henna rzęs

Henna brwi i rzęs

Henna brwi z regulacją

Henna brwi i rzęs z regulacją

Regulacja brwi

Brow Henna brwi 6 tyg. (regulacja gratis!)

Henna rzęsy InLei 6 tyg.

Brow Henna brwi + rzęsy 6 tyg. (regulacja gratis)

Laminowanie rzęs InLei

Laminowanie rzęs + henna 6 tyg. InLei

15

18

23

20

28

14

59

49

69

89

99

Manicure

Przedłużanie paznokci na formie (żele) Victoria Vynn 120 min

Manicure + przedłużanie żelem na formie + lakier hybrydowy. Paznokcie budujemy produktami renomowanej marki Victoria Vynn. Jest to przedłużanie paznokci, których NATURALNA płytka ma co najmniej 2 mm długości! W przypadku krótszych paznokci (w tym również "obgryzionych") wykonujemy usługę rekonstrukcji i przedłużania krótkich paznokci.

Korekta żeli 105 minut

85 zł

 

 

75zł

Przedłużanie żelowe bardzo krótkich paznokci - Victoria Vynn 135 min

Jest to sposób, by mieć piękne paznokcie, nawet są bardzo krótkie. Manicure + przedłużanie żelem na formie + lakier hybrydowy. Paznokcie budujemy produktami renomowanej marki Victoria Vynn. Jest to przedłużanie paznokci, których NATURALNA płytka ma nie więcej niż 2 mm długości lub paznokcie są "obgryzione". Usługa polega na rekonstrukcji paznokcia i musimy zarezerwować na niego więcej czasu. Takich paznokci, z uwagi na bezpieczeństwo Klienki, również nie przedłużymy o więcej niż 5-6mm

od 99 zł

Przedłużanie paznokci hybrydą - bezpieczne przedłużanie 90 min

Nowość na rynku kosmetycznym - przedłużanie paznokci hybrydą, pozwala bezpiecznie przedłużyć paznokcie o 2-3mm. Ich przewaga nad tradycyjnymi "żelami" polega na tym, że mniej osłabiają płytkę paznokcia oraz dają się łatwo usunąć bez użycia frezarki (tylko acetonem), co mniej niszczy paznokcie. Sama usługa trwa krócej niż tradycyjne przedłużanie "żelowe", natomiast trwałość jest porównywalna. Po usunięciu takiej hybrydy możliwe jest od razu wykonanie np. odżywczego manicure japońskiego.

od 75 zł

Naprawa 1 paznokcia żelowego 15 min

Usługa obejmuje naprawę jednego paznokcia metodą żelową plus położenie na niego dowolnego lakieru lub odżywki

ok.10-15 zł

Usunięcie żelu frezarką ceramiczną - komfortowo i bezboleśnie 30 min

Usunięcie żelu z paznokci za pomocą frezarki z frezem ceramicznym (nie grzeje się tak jak metalowe), bez usługi manicure. Zabieg dzieki frezie ceramicznej jest dla Klientki szybszy, komfortowy, bezbolesny i bezpieczny dla paznokci.

25 zł

Manicure bez malowania (odżywka) 45 min

Pełny manicure: Zmycie, odtłuszczenie i opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, malowanie odżywką bezbarwną.

30 zł

Manicure klasyczny z malowaniem 60 min

Zmycie, odtłuszczenie i opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, malowanie lakierem.

35 zł

Malowanie paznokci - zwykły lakier 30 min

usługa obejmuje tylko malowanie paznokci zwykłym lakierem szybkoschnącym, bez usługi manicure.

20 zł

Manicure hybrydowy 75 min

Manicure + lakier hybrydowy (Semilac, Victoria Vynn, Neo Nail).

55 zł

Manicure hybrydowy z bazą proteinową Indigo 75 min

Manicure + baza wyjątkowo odżywcza proteinowa marki Indigo + lakier hybrydowy (Semilac, Victoria Vynn, Neo Nail). Polecany dla osób często wykonujących paznokcie hybrydowe w celu poprawy ich stanu i odżywienia.

65 zł

Manicure hybrydowy + ArtNail (zdobienie) 2 paznokcie 90 min

Manicure hybrydowy plus Art Nail (zdobienie) dwóch paznokci.

65 zł

Usunięcie hybrydy - bez manicure 15 min

15 zł

Usunięcie hybrydy do manicure - wykonanej u nas 15 min

Usunięcie lakieru hybrydowego do wybranego zabiegu manicure. Usuniecie jest bezpłatne jeżeli hybryda była wykonana w naszym salonie.

1 zł

Art Nail - zdobienie 2 paznokci 15 min

Cena zdobienia zależy od wybranego wzoru oraz ilości zdobionych paznokci i waha się w granicach 5-10 zł za jeden paznokieć.

od 10 zł

ART Nail - zdobienie wszystkich paznokci 60 min

Cena zdobienia zależy od wybranego wzoru oraz ilości zdobionych paznokci i waha się w granicach 5-10 zł za jeden paznokieć.

od 40 zł

Manicure japoński - regenerujący paznokcie po hybrydzie, żelu 60 min

Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Manicure japoński opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, które zostają pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo! Jest to kompletna usługa manicure plus odżywienie paznokci.

49 zł

Manicure japoński dla Panów 45 min

Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie paznokci. Manicure japoński opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, które zostają pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo! Jest to kompletna usługa manicure bez malowania paznokci. Paznokcie mają naturalny połysk, nie są lakierowane! Idealne na męskie zadbane dłonie.

49 zł

Pielęgnacja dłoni - do hybryd i żelu 15 min

Zabieg w promocyjnej cenie tylko w połączeniu z manicure hybrydowym lub żelowym. ► Wstępny zabieg pielęgnacyjny za 1 zł: peeling dłoni + krem pielęgnacyjny Clarena na zakończenie manicure lub pedicure!

10 zł

Spa dłoni - do hybryd i żelu 45 min

Kompleksowy zabieg pielęgnacyjny dłoni. Nawilża, odżywia i regeneruje zmęczoną skórę dłoni. Dłonie po zabiegu stają się bardziej elastyczne, młodsze i wygładzone. Zabieg bardzo relaksujący. Składa się z masażu i peelingu dłoni, kąpieli parafinowej z maską nawilżająco - regenerującą oraz kremu kończącego zabieg.

25 zł

Parafina do wybranego manicure 15 min

15 zł

Manicure klasyczny z pielęgnacją dłoni 75 min

Kompleksowa pielęgnacja zmęczonych i suchych dłoni. Peeling z masażem dłoni, kąpiel parafinowa. Zmycie, odtłuszczenie i opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, malowanie lakierem. Odżywka na skórki, krem na dłonie.

47 zł

Hybrydy z pielęgnacją dłoni 90 min

Kompleksowa pielęgnacja zmęczonych i suchych dłoni. Peeling, zabieg parafinowy. Zmycie, odtłuszczenie i opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, malowanie lakierem hybrydowym. Odżywka na skórki, krem na dłonie.

65 zł

Jedwabiste dłonie + manicure japoński 90 min

Odżywczy manicure japoński + Kompleksowy zabieg pielęgnacji dłoni. Zalecany dla rąk suchych, z przebarwieniami, z wiotką skórą w celu intensywnej regeneracji. Mikrodermabrazja diamentowa mechanicznie usuwa zrogowaciały naskórek, którego na dłoniach jest wyjątkowo dużo. Peeling kwasami jeszcze głębiej wnika w skórę stymulując ją do autoregeneracji. Następnie maska na dłonie w okluzji z gorącej parafiny, by odżywić skórę i nadać jej jedwabistą gładkość. Na koniec regenerujący krem z portulakią.

119 zł

Jedwabiste dłonie + manicure hybrydowy 105 min

Kompleksowy zabieg pielęgnacji dłoni z manicure hybrydowym. Zalecany dla rąk suchych, z przebarwieniami, z wiotką skórą w celu intensywnej regeneracji. Mikrodermabrazja diamentowa mechanicznie usuwa zrogowaciały naskórek, którego na dłoniach jest wyjątkowo dużo. Peeling kwasami jeszcze głębiej wnika w skórę stymulując ją do autoregeneracji. Następnie maska na dłonie w okluzji z gorącej parafiny, by odżywić skórę i nadać jej jedwabistą gładkość. Na koniec regenerujący krem z portulakią.

125 zł

Jedwabiste dłonie + manicure tradycyjny 90 min

Kompleksowy zabieg pielęgnacji dłoni z tradycyjnym manicure. Zalecany dla rąk suchych, z przebarwieniami, z wiotką skórą w celu intensywnej regeneracji. Mikrodermabrazja diamentowa mechanicznie usuwa zrogowaciały naskórek, którego na dłoniach jest wyjątkowo dużo. Peeling kwasami jeszcze głębiej wnika w skórę stymulując ją do autoregeneracji. Następnie maska na dłonie w okluzji z gorącej parafiny, by odżywić skórę i nadać jej jedwabistą gładkość. Na koniec regenerujący krem z portulakią.

99 zł

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa z maską – różne rodzaje skóry 45 min

Kontrolowane złuszczanie naskórka za pomocą głowicy diamentowej podciśnieniowej. Skóra zostaje wygładzona i pobudzona do regeneracji, co prowadzi do syntezy kolagenu i włókien elastynowych. W efekcie jest bardziej gładka, napięta, wyrównuje się koloryt oraz spłycają się drobne zmarszczki i pory. Na zakończenie zabiegu stosujemy kremową maskę łagodzącą idealną do Twojego rodzaju cery. Zabieg dotyczy twarzy. Dostępna również opcja twarz+szyja+dekolt.

85 zł

Mikrodermabrazja diamentowa z maską algową 60 min

95 zł

Mikrodermabrazja + ultradźwięki + ampułka + maska 75 min

Ścieranie naskórka głowicą diamentową, wprowadzanie wgłąb skóry ultradźwiękami właściwego dla cery serum a nastepnie utrwalenie maską kremową. Skóra staje się coraz bardziej gładka, napięta, elastyczna i świetlista, dobrze nawilżona oraz komórki pobudzone do produkcji kolagenu.

140 zł

Mikrodermabrazja diamentowa do zabiegu 15 min

Mikrodermabrazja diamentowa w połączeniu z innymi zabiegami (np. ultradżwiękami, mezoterapią, maską, masażem twarzy)

50 zł

Pakiet: Mikrodermabrazja + kwasy + algi 75 min

Ścieranie naskórka głowicą diamentową, nałożenie serum z kwasami odpowiedniego do rodzaju cery, uzupełnienie zabiegu mocno nawilżająca maską algową, a na koniec nałożenie kremu. Skóra staje się coraz bardziej gładka, napięta, elastyczna i świetlista, dobrze nawilżona oraz komórki pobudzone do produkcji kolagenu. Zabiegi w formule: odmładzającej, antytrądzikowej, dla cer szarych i zwiotczałych, z opadającym owalem twarzy.

160 zł

Mikrodermabrazja diamentowa - twarz+szyja+dekolt 60 min

Kontrolowane złuszczanie naskórka za pomocą głowicy diamentowej podciśnieniowej. Skóra zostaje wygładzona i pobudzona do regeneracji, co prowadzi do syntezy kolagenu i włókien elastynowych. W efekcie jest bardziej gładka, napięta, wyrównuje się koloryt oraz spłycają się drobne zmarszczki i pory. Na zakończenie zabiegu stosujemy kremową maskę łagodzącą idealną do Twojego rodzaju cery. Zabieg obszaru: twarz+szyja+dekolt.

150 zł

Pedicure

Pedicure pielęgnacyjny z malowaniem 60 min

W cenę usługi wchodzi pielęgnacja stóp bez użycia frezarki, opiłowanie paznokci, wycięcie skórek i malowanie lakierem.

55 zł

Pedicure frezarkowy + Podo SPA 90 min

W cenę usługi wchodzi pielęgnacja stóp włącznie z frezarką, opiłowanie paznokci, wycięcie skórek i malowanie lakierem. Kompleksowy zabieg Podo SPA - odnowa dla Twoich stóp. Zabieg wykonany kosmetykami marki Clarena składa się z: 1. Relaksującej kąpieli z solami 2. Zmiękczenie zrogowaceń specjalnym zelem 3. Pedicure frezarkowy 4. Podologiczny peeling 5. Aplikacja maski oraz masaż stóp 6. Kremowe zakończenie

80 zł

Pedicure pielęgnacyjny z lakierem hybrydowym 90 min

W cenę usługi wchodzi pielęgnacja stóp bez użycia frezarki, opiłowanie paznokci, wycięcie skórek i malowanie lakierem hybrydowym.

80 zł

Pedicure frezarkowy hybryda /+ Podo SPA 105 min

W cenę usługi wchodzi pielęgnacja stóp z użyciem frezarki, opiłowanie paznokci, wycięcie skórek i malowanie lakierem hybrydowym. Kompleksowy zabieg Podo SPA - odnowa dla Twoich stóp. Zabieg wykonany kosmetykami marki Clarena składa się z: 1. Relaksującej kąpieli z solami 2. Zmiękczenie zrogowaceń specjalnym zelem 3. Pedicure frezarkowy 4. Podologiczny peeling 5. Aplikacja maski oraz masaż stóp 6. Kremowe zakończenie

90/95 zł

Malowanie paznokci u stóp hybrydą z podstawową pielęgnacją 60 min

W cenę usługi wchodzi opiłowanie paznokci, wycięcie skórek i malowanie lakierem hybrydowym. Bez pielęgnacji stóp, jak w usłudze: pedicure frezarkowy z lakierem hybrydowym.

49 zł

Pedicure klasyczny + Podo SPA 90 min

Kompleksowy zabieg Podo SPA - odnowa dla Twoich stóp. Zabieg wykonany kosmetykami marki Clarena składa się z: 1. Relaksującej kąpieli z solami 2. Zmiękczenie zrogowaceń specjalnym zelem 3. Pedicure klasyczny (bez frezarki) + zwykły lakier 4. Podologiczny peeling 5. Aplikacja maski oraz masaż stóp 6. Kremowe zakończenie

od 65 zł

Pedicure frezarkowy+ żel Victoria Vynn + hybryda 120 min

W cenę usługi wchodzi pielęgnacja stóp z użyciem frezarki, opiłowanie paznokci, wycięcie skórek, nałożenie żelu Victoria Vynn, malowanie lakierem hybrydowym. Kompleksowy zabieg Podo SPA - odnowa dla Twoich stóp. Zabieg wykonany kosmetykami marki Clarena składa się z: 1. Relaksującej kąpieli z solami 2. Zmiękczenie zrogowaceń specjalnym zelem 3. Pedicure frezarkowy 4. Podologiczny peeling 5. Aplikacja maski oraz masaż stóp 6. Kremowe zakończenie

125 zł
Pedicure leczniczy z użyciem skalpela i frezarki - bez malowania paznokci 80 zł
Pedicure leczniczy z użyciem skalpela i frezarki + lakier hybrydowy 115 zł
Usunięcie odciska na stopie 30 zł

Malowanie paznokci u stóp - lakier hybrydowy 30 min

Tylko malowanie paznokci lakierem hybrydowym, bez pedicure i pielęgnacji.

od 30 zł

Malowanie paznokci u stóp - zwykły lakier 15 min

Tylko malowanie paznokci zwykłym lakierem, bez pedicure i pielęgnacji.

15 zł

Malowanie paznokci u stóp z podstawową pielęgnacją 30 min

W cenę usługi wchodzi opiłowanie paznokci, wycięcie skórek i malowanie lakierem niehybrydowym. Bez pielęgnacji stóp, jak w usłudze: pedicure frezarkowy z lakierem hybrydowym.

30 zł


 

Fryzjer

Baleyage

Baleyage - włosy krótkie 105 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie.

od 140 zł

Baleyage - włosy średnie 120 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie.

od 170 zł

Baleyage - włosy długie 135 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie.

od 200 zł

Koloryzacja i farbowanie włosów

Koloryzacja ALFAPARF 1 kolor - włosy krótkie 90 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie. (+ok. 40zł).

od 120 zł

Koloryzacja ALFAPARF 1 kolor - włosy średnie 105 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie. (+ok. 50zł).

od 140 zł

Koloryzacja ALFAPARF 1 kolor - włosy długie 120 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie (+ok. 60zł).

od 170 zł

 

 

Ombre / Sombre - włosy średnie 150 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie (+ ok. 50zł).

od 170 zł

Ombre / Sombre - włosy długie 180 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie (+ok. 60zł).

od 200 zł

Flamboyage - naturalne refleksy - krótkie włosy 120 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie (+ok. 40zł).

od 140 zł

Flamboyage - naturalne refleksy - średnie włosy 150 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie (+ok. 50zł).

od 160 zł

Flamboyage - naturalne refleksy - długie włosy 180 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie (+ok. 60zł).

od 200 zł

Dekoloryzacja ALFAPARF - 3 do 9 tonów od 90 min

Radykalna dekoloryzacja (zdjęcie koloru, rozjaśnianie włosów) nawet o 9 tonów, bezpieczna dzięki systemowi ochronnemu, który zabezpiecza włosy przed zniszczeniem oraz odbudowuje strukturę włosa. Dekoloryzację stosuje się przed farbowaniem właściwym jeżeli chcemy uzyskać jaśniejszy kolor włosów lub pasemka, Ombre itp. Cena usługi zależy od długości oraz kondycji włosów i efektu docelowego dekoloryzacji.

70-200zł

Kąpiel dekoloryzująca - rozjaśnienie o 1-3 tony od 30 min

Delikatniejsza forma dekoloryzacji pozwalająca rozjaśnić włosy 1-3 tonów. Polega na kąpieli włosów z użyciem rozjaśniacza. Na życzenie  Cena dekoloryzacji zależy od długości i kondycji włosów.

od 40-90 zł

Metamorfoza ALFAPARF - radykalna zmiana koloru włosów ok. 5 godzin                                                                                    - od 350 zł

Radykalna zmiana koloru włosów z ciemnych na jasne, z jasnych na ciemne lub inne kolory plus odpowiednia pielęgnacja chroniąca włosy dobrana do przebiegu zabiegu. Często ze względu na bezpieczeństwo włosów konieczna jest metamorfoza podczas dwóch kolejnych wizyt.

Koloryzacja ALFAPARF - odrost 75 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz koloryzację odrostu. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi. W przypadku konieczności dekoloryzacji, koszt usługi może ulec zmianie. (+ok. 30 zł).

od 70 zł

Modelowanie i czesanie włosów

Modelowanie - krótkie włosy 45 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz modelowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 39 zł

Modelowanie - średnie włosy 45 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz modelowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 49 zł

Modelowanie - długie włosy 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz modelowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 55 zł

Fale, loki - średnie włosy 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz modelowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 55 zł

Fale, loki - długie włosy 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz modelowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 65 zł

Prostowanie włosów

Prostowanie - krótkie włosy 30 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz prostowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 35 zł

Prostowanie - średnie włosy 45 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz prostowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 45 zł

Prostowanie - długie włosy 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz prostowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 55 zł

Regeneracja włosów

Artego - keratynowa odbudowa włosów do ramion - 60 min

❤️Keratynowa odbudowa włosów od Artego. Dzięki działaniu keratyny i protein jedwabiu zawartych w aktywnych składnikach włosy będą lśnić jak nigdy dotąd! Zabieg jest krótki i relaksujący.

60zł

Artego - keratynowa odbudowa włosów długich - 75 min

❤️Keratynowa odbudowa włosów od Artego. Dzięki działaniu keratyny i protein jedwabiu zawartych w aktywnych składnikach włosy będą lśnić jak nigdy dotąd! Zabieg jest stosunkowo krótki i bardzo relaksujący.

od 80zł

Rytuał pielęgnacji ALFAPARF - Odbudowa i nawilżenie – sauna O3 z maską - włosy do ramion 60 min

od 30 zł

Rytuały pielęgnacyjne ALFAPARF - Odbudowa i nawilżenie – sauna O3 z maską - włosy długie 60 min

od 40 zł

Rytuały pielęgnacyjne ALFAPARF - Odbudowa i nawilżenie – sauna O3 z maską i serum - włosy do ramion 60 min

45 zł

Rytuały pielęgnacyjne ALFAPARF - Odbudowa i nawilżenie – sauna O3 z maską i serum - włosy długie 60 min

od 55zł

Trwała odbudowa i nawilżenie (prostowanie keratynowe) – włosy do ramion 240 min

Zabieg głębokiej i trwałej odbudowy włosów za pomocą keratyny. Włosy odzyskują blask, jędrność, stają się miękkie i ładnie się układają. Polecane dla włosów suchych, łamliwych, często farbowanych. Efekt przy właściwej pielęgnacji utrzymuje się przez wiele miesięcy.

300-350 zł

Trwała odbudowa i nawilżenie (prostowanie keratynowe) – włosy długie 300 min

Zabieg głębokiej i trwałej odbudowy włosów za pomocą keratyny. Włosy odzyskują blask, jędrność, stają się miękkie i ładnie się układają. Polecane dla włosów suchych, łamliwych, często farbowanych. Efekt przy właściwej pielęgnacji utrzymuje się przez wiele miesięcy.

od 400-500 zł

Pielęgnacja włosów ALFAPARF , mycie, odzywka, suszenie  30 -60 min

Pielęgnacja włosów renomowanymi fryzjerskimi produktami marki ALFAPARF . Mycie włosów odpowiednio dobranym szamponem, pielęgnująca maska na włosy, suszenie. W zależności od rodzaju włosów dobieramy serie ALFAPARF : Nawilżającą, odżywiającą, rozświetlająca.

20 -30zł

Strzyżenie damskie

Podcięcie końcówek / z cieniowaniem 30 min

Podcięcie końcówek na włosach średnich i długich, na prosto, bez grzywki, bez pielęgnacji i modelowania - tylko mycie i suszenie włosów.

30-45 zł

Strzyżenie damskie - włosy krótkie 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz strzyżenie (bez modelowania). Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 45 zł

Strzyżenie damskie z modelowaniem - krótkie włosy 45 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz strzyżenie i podstawowe modelowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 45 zł

Strzyżenie damskie i pełna pielęgnacja z sauną ozonową - krótkie włosy 75 min

Usługa zawiera pełną pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF wraz z odpowiednią maską w regenerującej saunie ozonowej oraz strzyżenie (bez modelowania). Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 55 zł

Strzyżenie damskie - włosy średnie 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz strzyżenie (bez modelowania). Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 50 zł

Strzyżenie damskie z modelowaniem - średnie włosy 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz strzyżenie i podstawowe modelowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 55 zł

Strzyżenie damskie i pełna pielęgnacja włosów z sauną ozonową - średnie włosy 75 min

Usługa zawiera pełną pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF wraz z odpowiednią maską w regenerującej saunie ozonowej oraz strzyżenie (bez modelowania). Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 65 zł

Strzyżenie damskie - włosy długie 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz strzyżenie (bez modelowania). Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 65 zł

Strzyżenie damskie z modelowaniem - długie włosy 60 min

Usługa zawiera pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF oraz strzyżenie i podstawowe modelowanie. Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 80 zł

Strzyżenie damskie i pełna pielęgnacja włosów z sauną ozonową - długie włosy 90 min

Usługa zawiera pełną pielęgnację włosów profesjonalnymi kosmetykami marki ALFAPARF wraz z odpowiednią maską w regenerującej saunie ozonowej oraz strzyżenie (bez modelowania). Cena i czas usługi zależy od długości i kondycji włosów i jest ustalana indywidualnie przed wykonaniem usługi.

od 80zł

Podcięcie grzywki 15 min

Podcięcie samej grzywki. Bez mycia i modelowania.

15 zł

Pakiet "Piękne włosy" strzyżenie + 3 sauny 60 min

Specjalna oferta dla osób, które chcą zatroszczyć się o swoje włosy, W skład pakietu wchodzą usługi: 3 zabiegi Sauny ozonowej na włosy z odpowiednim serum + strzyżenie z modelowaniem. Zabiegi zapewniają głęboką pielęgnację i odżywienie włosów oraz zadbanie o ich wygląd i kondycję. Wszystkie zabiegi wykonane są w ciągu jednego miesiąca. Podana cena jest dla włosów do ramion.

od 149 zł

Strzyżenie dzieci

Strzyżenie dziecka 30 min

W sklad uslugi wchodzi mycie włosów szamponem pielęgnacyjnym marki ALFAPARF, strzyżenie maszynką i nożyczkami, modelowanie.

25 zł

Strzyżenie męskie

Strzyżenie męskie klasyczne 45 min (z myciem i stylizacją) 

od 25 zł

Strzyżenie męskie - bardzo krótkie, tylko maszynką 15 min

19 zł

 

SPA

Masaże i rytuały

Masaż twarzy, szyi i dekoltu + maska kremowa 60 min

Masaż klasyczny twarzy, szyi i dekoltu relaksuje, rozluźnia napięcia mięśniowe, poprawia mikrokrążenie, ujędrnia skórę, poprawia owal twarzy. Zakończona odpowiednią maską potęguje efekty masażu, odżywia i nawilża.

50 zł

Masaż twarzy, szyi i dekoltu 30 min

Masaż twarzy, szyi i dekoltu, relaksuje, likwiduje napięcia, poprawia krążenie oraz wchłanianie kosmetyków. Najczęściej stosowany przed innymi zabiegami lub jako sam zabieg relaksacyjny.

45 zł

Cera wrażliwa, oczyszczenie, nawilżenie - kawitacja, serum, masaż twarzy, maska 60 min

W skład pakietu wchodzi: delikatny peeling kawitacyjny, serum z masażem twarzy, maska i krem na zakończenie zabiegu. Cały zabieg wykonany profesjonalnymi kosmetykami marki Clarena. Kosmetyki dobrane do rodzaju cery.

119 zł

Masaż twarzy szyi i dekoltu z serum i maską algową 60 min

Masaż klasyczny twarzy, szyi i dekoltu relaksuje, rozluźnia napięcia mięśniowe, poprawia mikrokrążenie, ujędrnia skórę, poprawia owal twarzy. Następnie wmasowujemy głęboko nawilżające serum, którego działanie wzmacniamy okluzją z odpowiedniej maski algowej. Taki zabieg relaksuje, odżywia i nawilża.

od 70 zł

Opalanie ciała

Solarium Ergoline Turbo - 1 minuta

Posiadamy łóżko leżące Ergoline Turbo. Zalecamy pierwsze opalanie w cyklach począwszy od : 5-7 minut, a następnie zwiększając o 1-2 minuty, w odstępach min. 24-48 h pomiędzy kolejnym opalaniem. Solarium dostępne tylko dla osób pełnoletnich.

1 zł

 

Zabiegi na ciało

Redukcja cellulitu – dermomasaż – jedna partia ciała (np. pośladki, uda, brzuch) 15 min

Dermomasaż podciśnieniowy łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem, czyli zasysane fałdy skóry są jednocześnie rolowane poprzez ruchome kulki. Skutkuje to szeregiem reakcji, które powodują efekt odmładzający, ujędrniający, wyszczuplający i antycellulitowy. Cena dotyczy jednej partii ciała np. uda - przód lub tył, brzuch, pośladki. Przy łączeniu kilku zabiegów atrakcyjne rabaty!

30 zł

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu – liposukcja ultradźwiękowa – jedna partia ciała (np. pośladki, udo, brzuch) 30 min

50 zł

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu COMBO – liposukcja ultradźwiękowa + dermomasaż – jedna partia ciała (np. pośladki, udo, brzuch) 60 min

85 zł

Zabiegi na dłonie 4 promocje

Zabieg jedwabiste dłonie - mikrodermabrazja + kwasy + parafina+maska 60 min

Kompleksowy zabieg pielęgnacji dłoni. Zalecany dla rąk suchych, z przebarwieniami, z wiotką skórą w celu intensywnej regeneracji. Mikrodermabrazja diamentowa mechanicznie usuwa zrogowaciały naskórek, którego na dłoniach jest wyjątkowo dużo. Peeling kwasami jeszcze głębiej wnika w skórę stymulując ją do autoregeneracji. Następnie maska na dłonie w okluzji z gorącej parafiny, by odżywić skórę i nadać jej jedwabistą gładkość. Na koniec regenerujący krem z portulakią. Efekty już po 1 zabiegu!

80 zł

Jedwabiste dłonie + manicure tradycyjny 90 min

Kompleksowy zabieg pielęgnacji dłoni z tradycyjnym manicure. Zalecany dla rąk suchych, z przebarwieniami, z wiotką skórą w celu intensywnej regeneracji. Mikrodermabrazja diamentowa mechanicznie usuwa zrogowaciały naskórek, którego na dłoniach jest wyjątkowo dużo. Peeling kwasami jeszcze głębiej wnika w skórę stymulując ją do autoregeneracji. Następnie maska na dłonie w okluzji z gorącej parafiny, by odżywić skórę i nadać jej jedwabistą gładkość. Na koniec regenerujący krem z portulakią.

od 99 zł

Jedwabiste dłonie + manicure hybrydowy 105 min

Kompleksowy zabieg pielęgnacji dłoni z manicure hybrydowym. Zalecany dla rąk suchych, z przebarwieniami, z wiotką skórą w celu intensywnej regeneracji. Mikrodermabrazja diamentowa mechanicznie usuwa zrogowaciały naskórek, którego na dłoniach jest wyjątkowo dużo. Peeling kwasami jeszcze głębiej wnika w skórę stymulując ją do autoregeneracji. Następnie maska na dłonie w okluzji z gorącej parafiny, by odżywić skórę i nadać jej jedwabistą gładkość. Na koniec regenerujący krem z portulakią.

125 zł

Jedwabiste dłonie + manicure japoński 90 min

Odżywczy manicure japoński + Kompleksowy zabieg pielęgnacji dłoni. Zalecany dla rąk suchych, z przebarwieniami, z wiotką skórą w celu intensywnej regeneracji. Mikrodermabrazja diamentowa mechanicznie usuwa zrogowaciały naskórek, którego na dłoniach jest wyjątkowo dużo. Peeling kwasami jeszcze głębiej wnika w skórę stymulując ją do autoregeneracji. Następnie maska na dłonie w okluzji z gorącej parafiny, by odżywić skórę i nadać jej jedwabistą gładkość. Na koniec regenerujący krem z portulakią.

119 zł

SPA dłoni - pielęgnacja 45 min

Kompleksowy zabieg pielęgnacyjny dłoni. Nawilża, odżywia i regeneruje zmęczoną skórę dłoni. Dłonie po zabiegu stają się bardziej elastyczne, młodsze i wygładzone. Zabieg bardzo relaksujący. Składa się z masażu i peelingu dłoni, kąpieli parafinowej z maską nawilżająco - regenerującą oraz kremu kończącego zabieg.

25 zł

Zabiegi na twarz 2 promocje

Matrix 14- ujędrnienie i redukcja zmarszczek 60 min

Polecana do pielęgnacji skór dojrzałych z widocznymi zmarszczkami i wiotką skórą. Zawiera dwa składniki aktywne o wysokiej skuteczności przeciwstarzeniowej: Matrigenics.14 G i Matrixyl® 3000, które aktywują 14 genów odpowiedzialnych za syntezę, dojrzewanie i sieciowanie dwóch najważniejszych białek strukturalnych matrix międzykomórkowej – kolagenu i elastyny. Dodatek kawioru sprawia, że skóra jest optymalnie odżywiona.

129 zł

Immun Balance - Probiotyczny zabieg przywracający prawidłową mikroflorę skóry 75 min

Zabieg składa się z trzech podstawowych elementów: 1. Probio Bubble Mask – Bąbelkowa maska wnika głęboko w ujścia gruczołów łojowych, dokładnie je oczyszczając. Ekstrakt z solirodu zielnego stymuluje produkcję mocznika w skórze i pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia. 2. Probio Bi-Fidus Serum – 2-fazowe serum z probiotykami i ekstraktem z lotosu. 3. Algaplast Probio Balance Mask - szczególnie polecana do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej.

149 zł

Leczenie trądziku – AZAC Peel 30 min

AzAc Peel to dwuetapowy peeling z kwasu azelainowego, kwasu migdałowego oraz kwasu salicylowego. Wskazania: skóra trądzikowa i/lub tłusta, skłonna do trądziku różowatego skóra, naczyniowa. Efekty: działa rozjaśniająco, hamuje przebarwienia, działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie. Zalecamy serię 4-6 zabiegów, 1 x miesiącu

120 zł

Lifting bankietowy – oxybrazja ze złotą maską 90 min

150 zł

Zabieg odmładzający (spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry) – mikrodermabrazja + ultradźwięki + serum 75 min

140 zł

Usuwanie blizn np. potrądzikowych, spłycanie zmarszczek, odmłodzenie – Rheti Fusion Therapy (retinol + vit.C + antyoksydanty) 30 min

150 zł

Kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy 105 min

Kompleksowy zabieg oczyszczający twarz z zaskórników, polegający na tonizacji twarzy, nałożeniu maski rozpulchniającej otwierającej pory i ułatwiającej oczyszczanie, oczyszczaniu manualnym, nałożeniu maski ściągającej pory i na koniec kremu hamującego wydzielanie sebum.

od 90 zł

Oczyszczanie manualne jednej partii twarzy (np. nos, czoło) 60 min

Kompleksowy zabieg oczyszczający twarz z zaskórników, polegający na tonizacji twarzy, nałożeniu maski rozpulchniającej otwierającej pory i ułatwiającej oczyszczanie, oczyszczaniu manualnym, nałożeniu maski ściągającej pory i na koniec kremu hamującego wydzielanie sebum.

od 40 zł

Nawilżenie skóry – peeling kawitacyjny + płat kolagenowy 60 min

85 zł

Peeling kawitacyjny + serum wprowadzane ultradźwiękami + maska kremowa 75 min

95 zł

Peeling kawitacyjny + maska kremowa 45 min

50 zł

Peeling kawitacyjny + maska algowa 45 min

60 zł

Oxybrazja z maską kremową 45 min

100 zł

Mikrodermabrazja diamentowa z maską kremową 45 min

Bezinwazyjne ścieranie warstwy rogowej naskórka przy pomocy głowicy pokrytej warstwą diamentu. Zabieg zakończony odpowiednią maską kremową. Skóra staje się coraz bardziej gładka, napięta, elastyczna i świetlista. Dzięki natychmiastowym i spektakularnym efektom jest zabiegiem często używanym.

85 zł

Maska algowa - odpowiednia do rodzaju cery 30 min

Maski algowe w zależności od rodzaju działają nawilżająco, regenerująco, kojąco, ściągająco, odmładzająco, liftingująco, dezynfekująco. Kosmetyczka dobiera rodzaj maski do rodzaju cery. Przed maską zalecamy wykonanie oczyszczanie twarzy w postaci peelingu manualnego lub mechanicznego. Przed każdym zabiegiem wykonujemy demakijaż i tonizację twarzy.

25 zł

Maska algowa do wybranego zabiegu 30 min

Maski algowe w zależności od rodzaju działają nawilżająco, regenerująco, kojąco, ściągająco, odmładzająco, liftingująco, dezynfekująco. Kosmetyczka dobiera rodzaj maski do rodzaju cery. Cena maski w połączeniu z innym zabiegiem np. oczyszczanie twarzy w postaci peelingu manualnego lub mechanicznego (mikrodermabrazja, oxybrazja, peeling kawitacyjny itp.). Przed każdym zabiegiem wykonujemy demakijaż i tonizację twarzy. Po masce nakładamy odpowiedni krem.

15 zł

Maska kremowa - odpowiedni rodzaj do cery 30 min

Maski kremowe są lżejsze i nie zastygają, tak jak maski algowe. W zależności od rodzaju działaja nawilżająco, regenerująco, kojąco, ściągająco, odmładzająco, liftingująco, dezynfekująco. Kosmetyczka dobiera rodzaj maski do rodzaju cery. Przed maską zalecamy wykonanie oczyszczanie twarzy w postaci peelingu manualnego lub mechanicznego. Przed każdym zabiegiem wykonujemy demakijaż i tonizację twarzy.

15 zł

Bioceluloza IV Generacji - łagodzi i odmładza 60 min

Najnowsze osiągniecie kosmetyki przez Clarena. Rozbudowany zabieg działa łagodząco dla skóry, a dzięki składnikowi aktywnemu- jaskółczej ślinie, rozjaśnia naskórek i hamuje procesy starzenia. Składnik aktywny (zawarty w masce biocelulozowej) wprowadzamy wgłąb skóry ultradźwiękami. Zabieg przyjemny i bezbolesny.

95 zł

Maska kremowa do zabiegu 30 min

10 zł

Skóra tłusta, trądzik - dezynfekcja Darsonval 15 min

Zabieg prądami Darsonvala służy do dezynfekcji skóry tłustej, trądzikowej, z zaskórnikami. Zabieg jest bezbolesny. Efekt to ograniczenie ilości pojawiających się zmian trądzikowych, poprawa mikrokrążenia, pobudzenie i stymulacja skóry. Zabieg zakończony jest preparatem propolisowym dodatkowo regulującym sebum wytwarzanym przez skórę.

20 zł

Lifting okolicy oczu - mikrodermabrazja + płat kolagenowy 45 min

Lifting okolicy oczu daje natychmiastowy efekt poprawy jędrności i gładkości skóry, nawilża i rozświetla. Wykonany w serii 4 -6 zabiegów daje widoczne odmłodzenie okolicy ola oraz spłycenie zmarszczek.. Zabieg polega na mechanicznym peelingu głowicą diamentową, a następnie nawilżenie specjalną maską w postaci płatu kolagenowego. Całość zakończona liftingujacym kremem pod oczy..

60 zł

 

Medycyna estetyczna

Fale radiowe

Fale radiowe RF + maska łagodząca lub liftingująca (twarz + szyja + dekolt) 60 min

Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskana przez skórę sprężystość i elastyczność. Zabieg zakończony jest odpowiednią maską.

150 zł

Okolice oczu - lifting falami RF 30 min

Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskana przez skórę sprężystość i elastyczność. Zabieg zakończony jest odpowiednią maską.

60 zł

Biostymulujący lifting falami radiowymi RF (twarz) 60 min

Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskana przez skórę sprężystość i elastyczność. Zabieg zakończony jest odpowiednią maską.

110 zł

Pakiet odmładzający twarz w 5 tygodni 60 min

Fale radiowe bipolarne powodują uelastycznienie skóry, poprawę jędrności, a tym samym spłycenie zmarszczek. Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskana przez skórę sprężystość i elastyczność. Zabieg zakończony jest odpowiednią maską. Pakiet 5 zabiegów.

399 zł

Mezoterapia

Mezoterapia bezigłowa przeciwzmarszczkowa 45 min

Głębokie, nawet do 1,5 cm wgłąb skóry, wprowadzanie substancji czynnych w . zależności od oczekiwanego efektu.

100 zł

Mezoterapia bezigłowa antycellulit 60 min

Głębokie, nawet do 1,5 cm wgłąb skóry, wprowadzanie substancji czynnych w . zależności od oczekiwanego efektu.

100 zł

Oxy-Hyaluron Therapy - twarz - nawilżenie, dotlenienie, detoks 75 min

Zabieg Oxy-Hyaluron Therapy to bardzo intensywne oczyszczenie, dotlenienie i nawilżenie skóry twarzy idealne na tę porę roku. Zabieg jest całkowcie bezbolesny i bezpieczny, składa się m.in. z oxybrazji, mezoterapii hialuronowej oraz maski tlenowej oxyinfusion. Zalecana dla wszystkich typów skóry, również trądzikowej oraz dla cer wrażliwych i suchych. Oczyszcza zrogowaciały naskórek, intensywnie dotlenia, zmniejszając stany zapalne, napina i nawilża skóre, spłyca zmarszczki mimiczne, rozświetla

169 zł

Mezoterapia mikroigłowa DermaPen - odmłodzenie - twarz 60 min

Mezoterapia mikroigłowa za pomocą DermaPenu to jedna z najskuteczniejszych i bezpiecznych metod poprawy jakości skóry. Ogólne działanie mezoterapii to autoodnowa skóry poprzez stymulację do syntezy kolagenu i elastyny. Efekty to wygładzenie, naprężenie i ujędrnienie. Dodatkowe efekty uzyskujemy przy zastosowaniu odpowiednich koktajli do mezoterapii: spłyceie zmarszczek, poprawa kolorytu skóry, nawilżenie, redukcja blizn potrądzikowych, głebokie odżywienie skóry. Zabieg jest mało inwazyjny.

od 180 zł

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen - odmłodzenie - twarz, szyja, dekolt 90 min

Mezoterapia mikroigłowa za pomocą DermaPenu to jedna z najskuteczniejszych i bezpiecznych metod poprawy jakości skóry. Ogólne działanie mezoterapii to autoodnowa skóry poprzez stymulację do syntezy kolagenu i elastyny. Efekty to wygładzenie, naprężenie i ujędrnienie. Dodatkowe efekty uzyskujemy przy zastosowaniu odpowiednich koktajli do mezoterapii: spłyceie zmarszczek, poprawa kolorytu skóry, nawilżenie, redukcja blizn potrądzikowych, głebokie odżywienie skóry. Zabieg jest mało inwazyjny.

od 280 zł

Mezoterapia igłowa - lipoliza- cellulit, tkanka tłuszczowa 60 min

Mezoterapia igłowa (lipoliza) to zabieg polegający na wprowadzeniu na 6-13mm głębokości skóry substancji działających na redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zabieg jest pomocny w walce z nagromadzoną tkanką tłuszczową w miejscach trudnych do wymodelowania poprzez ćwiczenia. Podczas zabiegu wykonuje się serię iniekcji podskórnych. Podczas zabiegu pacjent odczuwa delikatne ukłucia. Możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego. Cena dotyczy jednej partii ciała np. brzuch lub pośladki.

od 250 zł

Peeling

Acid Anti-Age - odmładzający zabieg z kwasami 30 min

Bioaktywne serum przeciwstarzeniowe z kwasem mlekowym, szikimowym oraz retinolem. Polecane do pielęgnacji skór dojrzałych, suchych, z tendencją do powstawania przebarwień. Kwasy zawarte w serum głęboko, długotrwale nawilżają, rozjaśniają przebarwienia oraz spłycają drobne zmarszczki. W efekcie skóra jest gładka, jędrna, bardzo dobrze nawilżona i wyraźnie młodsza.

120 zł

R-PEEL Purles z retinolem na przebarwienia / lifting (twarz+szyja+dekolt) - 30 min.

Purlés jest połączeniem innowacyjnej myśli biotechnologicznej, sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata. Zabieg redukcji przebarwień, to skuteczna walka z tym bardzo częstym problemem oparta na działaniu kwasów oraz retinolu. 
Efekty: Poprawa gładkości skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości i poprawa napięcia skóry.  Poprawa kondycji i kolorytu skóry, redukcja niedoskonałości. Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt. Preparat zmywamy w domu po 7h.

140 zł

Acid Anti-Acne - oczyszczający zabieg z kwasami 30 min

Połączenie kwasów salicylowego, pirogronowego i laktobionowego intensywnie złuszcza zrogowaciały naskórek stymulując jego regenerację. Zwalcza główne przyczyny rozwoju trądziku: oczyszcza pory skóry, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych oraz hamuje namnażanie P. Acnes. Wygładza blizny potrądzikowe i rozjaśnia przebarwienia. Z zabiegu na zabieg, skóra staje się coraz bardziej gładka, oczyszczona, świeża. W serii zabiegów 10% rabatu!

120 zł

Multi Fruit AHA - odnawiająca kuracja z kawasami 30 min

Zabieg przeznaczony do kuracji odnawiających dla każdego typu cery, a szczególnie do pielęgnacji cery mieszanej oraz tłustej. Kwas delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek, wypłyca blizny potrądzikowe oraz odmładza skórę poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny. Ponadto idealnie sprawdza się w zabiegach dermokosmetycznych na ciało, ponieważ komplet kwasów ma zdolność wypłycania rozstępów.

120 zł

Acid AzAc Peel - przeciwtrądzikowy zabieg z kwasami 30 min

AzAc Peel to dwuetapowy peeling z kwasu azelainowego, kwasu migdałowego oraz kwasu salicylowego. Wskazania: skóra trądzikowa i/lub tłusta, skłonna do trądziku różowatego skóra, naczyniowa. Efekty: działa rozjaśniająco, hamuje przebarwienia, działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie. Zalecamy serię 4-6 zabiegów, 1 x miesiącu. W serii 10% rabatu!

120 zł

Kwas migdałowy + algi - zabieg odmładzający, na wiosnę 60 min

Zabieg polecany do rewitalizacji każdego rodzaju cery, zwłaszcza wrażliwej, dla której działanie innych kwasów może być zbyt intensywne. Serum dzięki zawartości kwasów delikatnie peelinguje, stymuluje odnowę naskórka, pobudza syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, dzięki czemu widocznie poprawia wygląd skóry. Ponadto wyrównuje koloryt i zapobiega fotostarzeniu oraz działa nawilżajaco. Maska algowa nawilża i odżywia skórę po zabiegu.

od 140 zł

Pakiet: Peeling kawitacyjny + kwasy + algi 75 min

Peeling kawitacyjny, nałożenie serum z kwasami odpowiedniego do rodzaju cery, uzupełnienie zabiegu mocno nawilżającą maską algową, a na koniec nałożenie kremu. Skóra staje się coraz bardziej gładka, napięta, elastyczna i świetlista, dobrze nawilżona oraz komórki pobudzone do produkcji kolagenu. Zabiegi w formule: odmładzającej, antytrądzikowej, dla cer szarych i zwiotczałych, z opadającym owalem twarzy.

150 zł

Lifting twarzy: oxybrazja + kwas + algi 75 min

Zabieg dedykowany do każdego rodzaju cery, również wrażliwej i problematycznej. Doskonały oczyszczający peeling wodno-tlenowy + eksfoliacja koktajlem kwasowym (migdałowy, laktobionowy, AHA)+ łagodząca maska algowa, na koniec krem. Zabiegi wykonujemy markowymi kosmetykami Clarena i Arkana.

170 zł

Mikrodermabrazja + koktajl kwasowy + algi 75 min

Zabieg dedykowany do prawie każdego rodzaju cery. Doskonały oczyszczający peeling mechaniczny głowicą diamentową + eksfoliacja koktajlem kwasowym (migdałowy, laktobionowy, AHA)+ łagodząca maska algowa, na koniec krem. Zabiegi wykonujemy markowymi kosmetykami Clarena i Arkana.

160 zł

Plecy - zabieg na trądzik, blizny, rozstępy - mikrodermabrazja z kwasami 75 min

Zabieg dedykowany do prawie każdego rodzaju cery. Doskonały oczyszczający peeling mechaniczny głowicą diamentową + eksfoliacja koktajlem kwasowym (migdałowy, laktobionowy, AHA)+ łagodzący żel na koniec zabiegu. Zalecany na problemy trądzikowe, blizny, rozstępy. Zabiegi wykonujemy markowymi kosmetykami Clarena i Arkana.

199 zł

Usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu

Antycellulit Premium - pośladki - kompleksowy zabieg antycellulitowy 75 min

Kompleksowy zabieg redukujący cellulit. Jego wyjątkowe działanie i skuteczność spowodowane synergicznym działaniem wszystkich elementów zabiegu: Zanzibar Sugar Peeling z kompleksem BodySlim, ujędrnianie falami radiowymi z laserem na podłożu żelu imbirowego, dermomasaż z wygładzającym olejkiem z masłem shea i ekstraktami kwiatowymi, zakończenie zabiegu wmasowaniem balsamu spalającego tkankę tłuszczową z algami i kawiorem Caviar Slim. Zabieg zalecamy w serii minimum 5 zabiegów, 1 x w tygodniu.

80 zł

Antycellulit Premium - brzuch - kompleksowy zabieg antycellulitowy 75 min

Kompleksowy zabieg redukujący cellulit. Jego wyjątkowe działanie i skuteczność spowodowane synergicznym działaniem wszystkich elementów zabiegu: Zanzibar Sugar Peeling z kompleksem BodySlim, ujędrnianie falami radiowymi z laserem na podłożu żelu imbirowego, dermomasaż z wygładzającym olejkiem z masłem shea i ekstraktami kwiatowymi, zakończenie zabiegu wmasowaniem balsamu spalającego tkankę tłuszczową z algami i kawiorem Caviar Slim. Zabieg zalecamy w serii minimum 5 zabiegów, 1 x w tygodniu.

80 zł

Antycellulit Premium - uda - kompleksowy zabieg antycellulitowy 135 min

Kompleksowy zabieg redukujący cellulit. Jego wyjątkowe działanie i skuteczność spowodowane synergicznym działaniem wszystkich elementów zabiegu: Zanzibar Sugar Peeling z kompleksem BodySlim, ujędrnianie falami radiowymi z laserem na podłożu żelu imbirowego, dermomasaż z wygładzającym olejkiem z masłem shea i ekstraktami kwiatowymi, zakończenie zabiegu wmasowaniem balsamu spalającego tkankę tłuszczową z algami i kawiorem Caviar Slim. Zabieg zalecamy w serii minimum 5 zabiegów, 1 x w tygodniu.

150 zł

 

Ceny w cenniku mają charakter orientacyjny. Cena oraz czas usługi zależy od rodzaju, kondycji włosów i zużycia preparatów i jest ustalana na konsultacji przed wykonaniem usługi.

 

SOLARIUM Ergoline 1zł/min

Aktualny przegląd i wymiana lamp 02/2018.

Zapewniamy okulary ochronne do opalania.

Solarium dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Korzystanie z solarium może zwiększac ryzyko zachorowania na raka skóry.