Keratynowe prostowanie włosów

Fryzjer damski

Keratynowe prostowanie włosów

Encanto po portugalsku oznacza czar i urok. Nie bez przyczyny keratynowe prostowanie włosów nazwano ENCANTO DO BRASIL. Piękna, błyszcząca tafla idealnie prostych włosów to marzenie wielu kobiet. Niestety w rzeczywistości zmagają się one z mało idealnymi, zmierzwionymi włosami. Puszenie się, falowanie, kręcenie, niesforność przy modelowaniu, to codzienne problemy z którymi podejmujemy walkę. Niestety często przegrywamy, a zwycięzcą jest puch i nieogarnięte falowanie się. Z pomocą przychodzi keratynowe prostowanie włosów ENCANTO w Studio Urody Monique.

  • Idealnie gładkie jak tafla włosy
  • Zdrowe, piękne i łatwo układające się włosy
  • Najwyższej jakości sprzęt i kosmetyki fryzjerskie
  • Zachowanie wysokich standardów higieny
Keratynowe prostowanie włosów ENCANTO w Studio Urody Monique

Zabieg zapewnia odstawienie prostownicy do łazienkowej szafki na długie tygodnie. Codzienna, poranna walka o idealną fryzurę staje się wspomnieniem, a my cieszymy się gładką i lśniąca fryzurą jak prosto po wyjściu od fryzjera. Poza walorami estetycznie wyglądającej tafli, włosy zyskują również na zdrowiu, poprzez odbudowanie uszkodzeń i wzmocnienia ich struktury. Keratyna to białko podporowe, naturalny i najważniejszy budulec włosa. Cechuje się ona dużą wytrzymałością fizykochemiczną. Od niej tak naprawdę zależy kształt jaki przybierają włosy.

Jak wygląda zabieg?

Nie jest on specjalnie skomplikowany. Przy wykorzystaniu prostownicy ustawionej na daną temperaturę, keratyna wprowadzana jest w strukturę włókien włosowych. Zachodzi tu proces tak zwanego wprasowania tego budulca we włos. Dzięki temu, po zabiegu, otrzymujemy wygładzenie, regenerację, blask i sypkość. Keratyna do prostowania włosów nie narusza mostków dwusiarczkowych, odpowiadających za sprężystość i odporność.

Keratynowe prostowanie Encanto – Nr 1 wśród zabiegów pielęgnacji i regeneracji włosów. Zabieg głębokiej i trwałej odbudowy włosów za pomocą keratyny. Włosy odzyskują blask, jędrność, stają się miękkie i ładnie się układają. Polecane dla włosów suchych, łamliwych, często farbowanych.

Efekt przy właściwej pielęgnacji utrzymuje się przez wiele miesięcy (nawet pół roku!).

Pracujemy na najlepszych produktach keratynowych Encanto do Brasil.

Koszt: od 400-500 zł (włosy do ramion) / od 500-700 zł (włosy długie/ gęste). Czas zabiegu: 4-6 godz.

Dla kogo?

Wskazania:
Włosy zniszczone częstymi zabiegami chemicznymi, łamliwe, z rozdwojonymi końcówkami, włosy trudne do układania i rozczesywania, utrata blasku, osłabienie struktury włosów, wypadanie włosów, włosy puszące się, falujące, kręcące się.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania:
– zakaźne choroby skóry głowy
– pasożyty głowy
– uczulenie na kosmetyki stosowane podczas zabiegów
– ciąża i okres laktacji
– włosy bardzo zniszczone – wtedy zalecamy łagodniejsze zabiegi przywracające odpowiednią strukturę włosa

O czym jeszcze należy pamiętać przed wizytą u fryzjera?

Dodatkowe informacje:
Podczas zabiegu keratynowego prostowania w większości przypadków podcinamy również końcówki włosów. Usługa jest w cenie zabiegu.
Włosy należy umyć dzień wcześniej. Po zabiegu zaleca się nie myć włosów przez 48h.
W celu utrzymania jak najlepszego i najdłuższego efektu zabiegu należy bezwzględnie używać szamponów bez SLS i SLES.

Należy też stosować odpowiednie maski keratynowe. Najlepsze są kosmetyki Encanto (z tej samej serii, co keratyna używana do zabiegu), można je kupić w naszym Studio.

Poinformuj fryzjera przed wizytą jeśli posiadasz uczulenia mogące mieć wpływ na przebieg usługi.