Rytuały pielęgnacyjne

Fryzjer damski

Rytuały pielęgnacyjne

Co daje nam pielęgnacja włosów?

Poza oczywistymi korzyściami, jakimi są zdrowsze włosy, bardziej lśniące i miękkie, zabiegami pielęgnacyjnymi możemy zdecydowanie ułatwić sobie codzienne życie. Specjalnie dedykowane zabiegi do określonego rodzaju włosów powodują, że włosy się nie puszą, nie elektryzują, są łatwe w układaniu, łatwe w rozczesywaniu, nie kręcą się lub nadajemy im skręt – zależy co chcemy uzyskać 🙂

  • Odpowiednio dobrana pielęgnacja do rodzaju włosów
  • Zdrowe, piękne i miękkie włosy
  • Najwyższej jakości sprzęt i kosmetyki fryzjerskie
  • Zachowanie wysokich standardów higieny

Jedno jest pewne – włosy są takie, w jaki sposób o nie dbasz. Pielęgnacja jest szczególnie ważna u osób, które prowadzą intensywny tryb życia, żyją w ciągłym stresie, są po przebytych chorobach lub po ciąży, która również często daje włosom „w kość”. W naszym Studio mamy wiele zabiegów pielęgnacyjno – regenerujących, dedykowanych włosom w każdej kondycji, dlatego nawet jeśli nie wiesz który zabieg jest odpowiedni dla Ciebie, to na pewno dobierzemy ten najlepszy.

Polecane zabiegi

Komórki macierzyste + sauna ozonowa na włosy – Połączenie działania ultradźwiękowej sauny ozonowej z regenerującym eliksirem na bazie komórek macierzystych arganowca o nadzwyczajnej zdolności ciągłej autoregeneracji, nadaje włosom szlachetny, zdrowy i pełen blasku wygląd.

Cena: 60 zł (włosy do ramion) / 80 zł (włosy długie/ gęste) Czas zabiegu: 75 min.

Nanoplex – witalność i połysk – Nanoplex to rewelacyjna kuracja odbudowująca zniszczone włosy, której efekt wzmacniamy stosując dodatkowo saunę ozonową.
Zabieg sprawi, że Twoje pasma będą mocne, lśniące, gładkie i miękkie – jeśli są zniszczone, to będą w lepszej kondycji niż przed zabiegiem!
Zabieg składa się z 5 kroków:
1. mycie szamponem oczyszczającym włosy
2. aplikacja maski Nanoplex
3. sesja aktywująca maskę w saunie ozonowej
4. aplikacja serum Nanoplex
5. wysuszenie z podstawowym wymodelowaniem włosów
Zalecamy wykonać 3 zabiegi w odstępach co 1 miesiąc.

Koszt: 80 zł (włosy do ramion) / 120 zł (włosy długie/ gęste). Czas zabiegu: 1,5 godz.

Artego – keratynowa odbudowa włosów – Dzięki działaniu keratyny i protein jedwabiu zawartych w aktywnych składnikach włosy będą lśnić jak nigdy dotąd! Zabieg jest dosyć krótki i relaksujący.

Koszt: 60 zł (włosy do ramion) / 80 zł (włosy długie/ gęste). Czas zabiegu: 1,5 godz.

Pielęgnacja ALFAPARF z sauną ozonową – Zabieg ma na celu rozwiązać problemy z włosami, odżywić, nadać blasku, żeby się łatwo układały i rozczesywały. Stosujemy renomowane kosmetyki ALFAPARF do włosów normalnych, suchych lub zniszczonych. Włosy myjemy odpowiednim z serii szamponem, nakładamy maskę (plus serum – opcja +12 zł), następnie zabieg w saunie ozonowej z ultradźwiękową mgiełką, spłukanie i suszenie włosów.

Koszt: 50 zł (włosy do ramion) / 60-70 zł (włosy długie/ gęste). Czas zabiegu: 1 godz.

Mycie, odżywianie, suszenie – Pielęgnacja włosów renomowanymi fryzjerskimi produktami marki Alfaparf. Mycie włosów odpowiednio dobranym szamponem, pielęgnująca maska na włosy, suszenie (bez modelowania). W zależności od rodzaju włosów dobieramy serie pielęgnacyjne.

Koszt: 40 zł (włosy do ramion) / 60-70 zł (włosy długie/ gęste). Czas zabiegu: 45 minut

Dla kogo?

Wskazania:
Włosy zniszczone częstymi zabiegami chemicznymi, łamliwe, z rozdwojonymi końcówkami, włosy trudne do układania i rozczesywania, utrata blasku, osłabienie struktury włosów, wypadanie włosów.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania:
– zakaźne choroby skóry głowy
– pasożyty głowy
– uczulenie na kosmetyki stosowane podczas zabiegów

O czym jeszcze należy pamiętać przed wizytą u fryzjera?

Dodatkowe informacje:
Podczas zabiegów pielęgnacyjnych możemy wykonać strzyżenie, podciąć końcówki oraz jednocześnie odświeżyć kolor Twoich włosów – jeśli interesuje Cię taka możliwość, powiedz nam o tym podczas rezerwacji terminu.
Tuż przed wizytą u fryzjera nie ma konieczności mycia włosów, ponieważ robimy to przed wykonaniem usługi, natomiast zaleca się, by włosy były w „higienicznym” stanie.
Poinformuj fryzjera przed wizytą jeśli posiadasz uczulenia mogące mieć wpływ na przebieg usługi.