Monique Studio Urody w Katowicach

Studio Urody Monique, to miejsce z wieloletnimi tradycjami. Jednak to rok 2018 był dla nas przełomowy. Studio zmieniło się nie do poznania, stało się bardziej przyjazne dla naszych Klientów – tych dorosłych, jak i tych małych :).

Wsłuchując się w Wasze sugestie wprowadziliśmy wiele nowych usług i udogodnień. Wyposażyliśmy Studio w nowoczesny sprzęt fryzjerski (począwszy od najlepszych nożyczek fryzjerskich z ręcznie kutej stali damasceńskiej, fenomenalnych suszarek Dyson, po ultradźwiękową saunę do włosów, czy klimazon na podczerwień) oraz kosmetyczny.

Oprócz wielofunkcyjnego, naszego ulubionego kombajnu kosmetycznego marki Mimari, posiadamy również nowe urządzenie laserowe do trwałej i bezbolesnej depilacji oraz wielu innych zabiegów poprawiających wygląd i kondycję naszej skóry.

Stylizacja brwi i rzęs, paznokci oraz podologia (pedicure) to świetnie rozwinięte, prężnie działające dziedziny naszych usług.

Jakość usług poparta jest doskonałymi profesjonalnymi produktami, na których pracujemy. We fryzjerstwie to włoska marka Alfaparf, słynąca z farb, które oprócz pięknych kolorów, wspaniale poprawiają kondycję włosów oraz cała seria pielęgnacyjna do włosów.

Stylizacja paznokci, to głównie marki: Semilac i Victoria Vynn. W podologi zaś pracujemy na specjalistycznej marce Podopharm. Stylizacja brwi i rzęs to oryginalna i trwała rosyjska Brow Henna oraz wysokiej jakości pigmenty do makijażu permanentnego marki Doreme.

W zabiegach pielęgnacji twarzy wiodącą marką jest francuska Purles. Ponadto stosujemy również produkty marek t.j. Clarena, Revitacare, Mesoaroma, SRS. Wykonujemy również zabiegi na wysokoskoncentrowanych, bardzo naturalnych produktach ze śluzem ze ślimaka lokalnej firmy Snailmed.

Wszystkie nasze usługi cechuje wysoka dbałość o higienę.

Wyróżnia nas

Kompleksowość

Wiele usług w jednym miejscu: fryzjer, stylizacja brwi i paznokci, pedicure, pielęgnacja twarzy i ciała, opalanie ciała.

Personel

Przyjazny personel, dla którego praca, to pasja, dzięki czemu wciąż poszerzamy swoje horyzonty, by nadążyć za nowinkami z branży Beauty.

Jakość

Renomowane marki urządzeń i produktów, które umiejętnie zastosowane dają gwarancję bezpiecznych i efektywnych zabiegów.

Zrozumienie

Wzajemne zrozumienie, co daje obopólną korzyść – zadowolenie Klientów i przyjemną atmosferę 🙂