Odciski i wrastające paznokcie

Pedicure i podologia

Odciski i wrastające paznokcie

Częstym problem naszych Klientów są obolałe stopy, których częstą przyczyną są wrastające paznokcie oraz rózneo rodzaju odciski na stopach palcach. W naszym salonie profesjonalnie zajmiemy się tymi dolegliwościami, by przynieść ulgę oraz prawidłowa funkcję stopy i paznokci.

1. Usuwanie odcisków od 30zł/odcisk – dezynfekcja, zmiękczenie oraz opracowanie odciska skalpelem i/lub frezarką, założenie silikonowej ortezy w przypadku odcisków między palcami (koszt ortezy od 12zł)
2. Klamra na wrastające paznokcie 45zł/paznokieć – dezynfekcja paznokcia, opracowanie i założenie klamry z tworzywa na paznokieć, w celu skorygowania kształtu i prawidłowego wzrostu paznokcia. Zabieg przynosi natychmiastową ulgę.
3. Rurki korygujące wrastające paznokcie 25zł/paznokieć – dezynfekcja paznokcia, opracowanie i założenie rurek korygujących z tworzywa na paznokieć, w celu wyeliminowaniu wrastania paznokcia w tkankę i prawidłowego wzrostu paznokcia.

Podczas wszystkich zabiegów podologicznych używamy jednorazowych lub wysterylizowanych narzędzi.

  • Przywrócenie prawidłowej funkcji stopy i paznokci
  • Ulga w bólu
  • Jednorazowe pilniki i wysterylizowane narzędzia
  • Poprawienie wyglądu estetycznego paznokci

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Wskazania: pielęgnacja paznokci, estetyczny wygląd, zapobieganie wrastaniu paznokci, usuwanie uciążliwych odcisków i zapobieganie ich powstawaniu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazania: grzybice i drożdżyce skóry i paznokci,
• stany ropne i infekcyjne,
• stany alergiczne i alergie na którykolwiek z używanych podczas zabiegu preparatów,
• choroby wirusowe
• zaawansowana cukrzyca

O czym jeszcze należy pamiętać przed zabiegiem?

Dodatkowe informacje:
jeżeli chcesz długo cieszyć się miękkimi i zadbanymi stopami pamiętaj o pielęgnacji domowej – stosuj peelingi i kąpiele w roztworach soli oraz używaj specjalnych kremów do stóp, które może polecić Ci nasza specjalistka podolog.

Posiadamy również specjalistyczne preparaty na pękające pięty oraz problemy z paznokciami.

Należy pamiętać, że główną przyczyną problemów ze stopami jest niewłaściwe obuwie oraz nieodpowiednie obcinanie paznokci – zapytaj naszego specjalistę o poradę.