Przedłużanie paznokci

Manicure i pielęgnacja dłoni

Przedłużanie paznokci żelowe 99 zł

Przedłużanie paznokci żelowe – zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk, polegający na przedłużeniu naturalnej płytki paznokcia do żądanej długości za pomocą specjalnego żelu na formie. Metoda ta zastąpiła popularne kiedyś tipsy. Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładne i zadbane paznokcie.

Zabieg polega podłożeniu formy pod paznokieć, nałożeniu żelu Victoria Vynn utwardzanego w lampie UV, wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci oraz malowaniu jej lakierem hybrydowym Semilac (utwardzanym w lampie UV).

Wykonujemy również przepiękne zdobienia paznokci różnymi technikami (Art Nails) – również całkowicie malowane ręcznie wzory.

  • Pięknie wyglądające paznokcie
  • Markowe lakiery Semilac
  • Jednorazowe pilniki i wysterylizowane narzędzia
  • Trwały efekt do kilku tygodni!
Przedłużanie paznokci hybrydą (od 75zł)

Przedłużanie paznokci hybrydą – nowość na rynku kosmetycznym – przedłużanie paznokci hybrydą, pozwala bezpiecznie przedłużyć paznokcie o 2-3mm.

Ich przewaga nad tradycyjnymi “żelami” polega na tym, że mniej osłabiają płytkę paznokcia oraz dają się łatwo usunąć bez użycia frezarki (tylko acetonem), co mniej niszczy paznokcie. Sama usługa trwa krócej niż tradycyjne przedłużanie “żelowe”, natomiast trwałość jest porównywalna. Po usunięciu takiej hybrydy możliwe jest od razu wykonanie np. odżywczego manicure japońskiego.

Wykonujemy również przepiękne zdobienia paznokci różnymi technikami (Art Nails) – również całkowicie malowane ręcznie wzory.

Pielęgnacja paznokci, estetyczny wygląd, zapobieganie wrastaniu paznokci, potrzeba trwałego koloru na paznokciach.

Przeciwwskazania to: grzybice i drożdżyce skóry i paznokci,
• stany ropne i infekcyjne,
• stany alergiczne i alergie na którykolwiek z używanych podczas zabiegu preparatów,
• choroby wirusowe.
• osłabione i łamliwe paznokcie

Jeżeli chcesz długo cieszyć się pięknymi paznokciami i zadbanymi dłońmi zawsze staraj się zabezpieczyć je podczas prac domowych i kontaktu z chemią gospodarczą – używaj rękawiczek.
Pamiętaj również o stosowaniu kremów do rąk oraz odżywek do paznokci.

Zalecamy wykonać tzw. Korektę manicure w salonie co 3 tygodnie, ponieważ po takim czasie widoczny jest odrost płytki paznokciowej. Sama korekta jest zabiegiem nieco tańszym od nowego przedłużania.

Manicure hybrydowy ze względu na swoją wyjątkową trwałość usuwamy w naszym salonie za pomocą delikatnych frezów ceramicznych lub acetonem. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i bezpieczny.
Pamiętaj – nigdy nie usuwaj samodzielnie lakieru hybrydowego!
Dla rąk bardzo zniszczonych polecamy głęboko regenerujące zabiegi, które wykonasz w naszym salonie (zabieg jedwabiste dłonie).