Usługi

Najskuteczniejszy zabieg 2017 roku (Aesthetics Awards w Londynie)!
Mezoterapia mikroigłowa metodą DermaPen, to alternatywa do kosztownych zabiegów laserowych. Jest to bezpieczna i jedna z najskuteczniejszych metod stosowanych do redukcji zmarszczek i wyraźnego odmłodzenia twarzy w naszym gabinecie. 
DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędzie do zadań specjalnych. DERMAPEN™ jest pierwszą linia walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami, cellulitem.

Wszelkie informacje na temat zabiegu uzyskasz w naszym Studio. Zapraszamy na Bezpłatną konsultację.

Posiadamy również laser do depilacji, usuwania tatuażu, redukcji rumienia na twarzy, fotoodmładzania oraz peelingu węglowego tzw. Black Doll. Depilacja przy jego użyciu jest całkowicie bezbolesna, szybka i trwała. Wyraźne efekty widoczne już po 1 zabiegu! Zapraszamy :)

Szeroka gama zabiegów przy wykorzystaniu wielofunkcyjnego kombajnu kosmetycznego marki MIMARI heart
Najwyższej jakości terapie poprawiające kondycję skóry i redukujące jej defekty.

Spośród szerokiej gamy zabiegów pomogę Ci wybrać ten, który będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy:

-Fale radiowe RF- bezinwazyjna i bezbolesna technologia z użyciem prądu o częstotliwości radiowej. Podczas zabiegu powstaje ciepło endogenne, dzięki któremu skóra odzyskuje elastyczność, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Efekty są natychmiastowe, dlatego zabieg jest często nazywany bankietowym.

-Mezoterapia bezigłowa- metoda ułatwiająca przenikanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach do głębokich warstw skóry.

-Liposukcja ultradźwiękowa + Infrared- zabieg mający na celu redukcję złogów tłuszczu i cellulitu na obszarach podatnych na tego typu defekty tj. brzuch, uda, talia, biodra, ręce za pomocą ultradźwięków i fal infrared.

-Mikrodermabrazja diamentowa- bezpieczny i skuteczny zabieg należący do peelingów mechanicznych. Pozwala na bezinwazyjne złuszczenie warstwy rogowej naskórka przy pomocy głowicy pokrytej warstwą diamentu.

-Peeling kawitacyjny- polega na oczyszczaniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, które aplikowane na zwilżoną skórę, powodują powstanie zjawiska kawitacji. Powstają pęcherzyki powietrza, które pod wpływem wysokiego ciśnienia ulegają implozji. Pozwala to na delikatne złuszczanie i oczyszczanie.

-Oxybrazja- rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej, aplikowanych na skórę pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

-Sonoforeza- zabieg polega na wtłoczeniu w głębokie warstwy skóry substancji aktywnych przy pomocy ultradźwięków.

-Dermomasażer podciśnieniowy- łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem,oznacza to, że zasysane fałdy skóry są jednocześnie stymulowane poprzez ruchome rolki. Skutkuje to szeregiem reakcji, które działają antycellulitowo, ujędrniająco, wyszczuplająco i odmładzająco.

Zanim wybierzesz jaki zabieg chcesz wykonać, odpowiedz sobie na pytanie: jaki jest rodzaj Twojej skóry?

Każdy z nas ma świadomość tego jakie ma problemy ze swoją skórą, jednak już nie o końca potrafimy zdiagnozować rodzaj skóry, a co za tym idzie dobrać samodzielnie właściwy zabieg. Poza oczywistymi problemami (trądzik, zmarszczki, naczynka) wybór zabiegów pielęgnacyjnych powinien nastąpić podczas konsultacji w gabinecie kosmetycznym. Takie postępowanie pozwoli nam uzyskanie najlepszych efektów terapeutycznych.

Zapraszamy do Studio Urody Monique na bezpłatną konsultację przedzabiegową.

 • Zabiegi wykonujemy na renomowanym urządzeniu (kombajnie kosmetycznym) firmy MIMARI.
 • Wszystkie zabiegi w naszym Studio są wykonywane przy użyciu artykułów jednorazowych z zachowaniem szczególnych zaleceń higieniczno – sanitarnych.
 • Do każdego zabiegu przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń kosmetycznych używamy profesjonalnych preparatów i kosmetyków marki Clarena, Yvette i Arkana.
 • Większość zabiegów w obrębie twarzy, szyi i dekoltu zakończonych jest nałożeniem odpowiedniego rodzaju maski kremowej lub algowej oraz kremu kończącego zabieg i kremu liftingującego pod oczy.
 • Skoncentrowane serum wprowadzamy wgłąb skóry manualnie metodą masażu lub przy użyciu kombajnu kosmetycznego.

 

 Poniżej kilka wskazówek jaki zabieg dobrać na jaki problem skóry.

W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć i na jakiej części ciała oraz rodzaju cery, zabiegi możemy podzielić wg poniższej klasyfikacji.

 1. Zabiegi odmładzające, spłycające zmarszczki (fotoodmładzanie laserowe, mikrodermabrazja, oxybrazja, fale radiowe RF, mezoterapia bezigłowa, mikroigłowia i igłowa (DaermaPen), ultradźwięki, sonoforeza, zabiegi z kwasami, maski kremowe i algowe, masaż klasyczny twarzy, szyi i dekoltu)
 2. Zabiegi modelujące ciało, wyszczuplające, ujędrniające, antycellulitowe (liposukcja ultradźwiękowa z infrared, lipoliza, dermomasaż podciśnieniowy (lipomasaż), fale radiowe RF, mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, masaż klasyczny ciała)
 3. Zabiegi oczyszczające (peelng węglowy laserowy, mikrodermabrazja, oxybrazja, peeling kawitacyjny, peeling enzymatyczny, oczyszczanie manualne, peelingi chemiczne tzw. kwasy)
 4. Zabiegi dla cery w zależności od rodzaju i problematyki:
  1. Trądzik, łojotok, cera tłusta (regulacja serum, oczyszczenie, nawilżenie, dezynfekcja)
  2. Naczyniowa (nawilżenie, ujędrnienie, poprawa kolorytu, wzmocnienie naczynek)
  3. Wrażliwa (nawilżenie, ujędrnienie, poprawa kolorytu, wzmocnienie)
  4. Sucha (nawilżenie, ujędrnienie, poprawa kolorytu)

 

Zapraszamy! heart

Monique Studio Urody smiley