Zabiegi na skórę głowy i włosy

Kosmetyka

Zabiegi na skórę głowy i włosy

Kuracja polecana jest szczególnie osobom, które dostrzegły wyraźne pogorszenie kondycji włosów.

Zabieg ma na celu: wzmocnić włosy, pobudzić je do wzrostu, ożywić kolor, nadać blasku, zapobiegać wypadaniu, stymulować porost nowych włosów. Jest to kuracja dla osób z problemami łysienia androgenowego oraz plackowatego, przerzedzeniem włosów, osłabieniem, wypadaniem i ogólną zła kondycją włosów spowodowaną np. częstym farbowaniem.

Stosujemy wiele kuracji poprawiających kondycję włosów, część z nich opisane jest w dziale Rytuały pielęgnacyjne oraz Keratynowe prostowanie włosów.

  • Zahamowanie wypadania włosów
  • Wzmocnienie włosów i stymulacja wzrostu
  • Profesjonalne preparaty
  • Wybór odpowiednich zabiegów

Tutaj skupimy się na zabiegach bardziej trychologicznych. Możemy je podzielić na łagodne oparte na wmasowywaniu lub wprowadzaniu serum ultradźwiękami oraz intensywne polegając na mikronakłuwaniu i iniekcjach w skórę głowy.

Proponowane zabiegi:

1. Hair Extend – mezoterapia na włosy – Mezoterapia mikroigłowa (DermaPen) oraz igłowa Hair Extend polecana jest szczególnie osobom, które dostrzegły wyraźne pogorszenie kondycji włosów. Zabieg ma na celu: wzmocnić włosy, pobudzić je do wzrostu, ożywić kolor, nadać blasku, zapobiegać wypadaniu, stymulować porost nowych włosów. Jest to kuracja dla osób z problemami łysienia androgenowego oraz plackowatego, przerzedzeniem włosów, osłabieniem, wypadaniem i ogólną zła kondycją włosów spowodowaną np. częstym farbowaniem. Kuracja jest złożona, oparta na specjalistycznych koktajlach do mezoterapii oraz autorskiej technice nakłuwania skóry. Zapraszamy na konsultację!

Koszt: od 140 zł. Czas trwania 20 min.

2. Wzmocnienie włosów Strong – zabieg trychologiczny Farmona – Polecany jest szczególnie osobom, które dostrzegły wyraźne pogorszenie kondycji włosów. Procedura stworzona została z myślą o włosach osłabionych, rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania. Może być stosowana przez osoby, których skóra głowy i włosy nadmiernie się przetłuszczają, jak i tych mających problem z ich suchością. Zabieg składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych preparatów: peeling, mycie, maska, wprowadzenie ampułki za pomocą mezoterapii mikroigłowej, suszenie – bez stylizacji. Zabieg wykonujemy co 2 tygodnie, 6 razy.

Koszt: od 89 zł. Czas trwania 45 min.

3. Wzmocnienie włosów Basic – zabieg trychologiczny Farmona Polecany jest szczególnie osobom, które dostrzegły wyraźne pogorszenie kondycji włosów. Procedura stworzona została z myślą o włosach osłabionych, rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania. Może być stosowana przez osoby, których skóra głowy i włosy nadmiernie się przetłuszczają, jak i tych mających problem z ich suchością. Zabieg składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych preparatów: peeling, mycie, maska, wmasowanie ampułki, suszenie – bez stylizacji. Zabieg wykonujemy co tydzień, 6 razy.

Koszt: od 60 zł. Czas trwania 45 min.

4. Wzmocnienie włosów Medium – zabieg trychologiczny Farmona. Wzmocnienie włosów Basic – zabieg trychologiczny Farmona Polecany jest szczególnie osobom, które dostrzegły wyraźne pogorszenie kondycji włosów. Procedura stworzona została z myślą o włosach osłabionych, rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania. Może być stosowana przez osoby, których skóra głowy i włosy nadmiernie się przetłuszczają, jak i tych mających problem z ich suchością. Zabieg składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych preparatów: peeling, mycie, maska, wprowadzenie ampułki ultradźwiękami, suszenie – bez stylizacji. Zabieg wykonujemy co tydzień, 6 razy.

Koszt: od 79 zł. Czas trwania 45 min.

Dla kogo?

Wskazania: łysienie androgenowi, plackowate, wypadanie włosów, słaba kondycja włosów, cienkie włosy.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania:
• uszkodzona skóra w miejscu zabiegu,
• choroby skóry w miejscu zabiegu,
• uczulenie na stosowane kosmetyki,
• ciąża i okres laktacji,
• nieunormowana cukrzyca (w przypadku Dermapena),
• osłabiona odporność (w przypadku Dermapena),
• w trakcie antybiotykoterapii i do 2 tyg. po (w przypadku Dermapena),
• łuszczyca.

O czym jeszcze należy pamiętać?

Dodatkowe informacje:
Po zabiegu z użyciem DermaPen lub mezoterapii igłowej nie należy myć głowy przez 24h. Przez kolejne 2-3 dni należy używać łagodnego szamponu. Efekty zabiegów potęgowane są przez używanie zalecanych wcierek pomiędzy zabiegami i po zakończonej kuracji.