Peelingi chemiczne i ziołowe

Zabiegi na twarz, szyję, dekolt

Peelingi chemiczne i ziołowe
Acid Peels to zaawansowane technologicznie peelingi z kwasami owocowymi i beta hydroksykwasami.

Gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Stanowią idealne rozwiązanie wielu problemów skóry twarzy i ciała. Skoncentrowana siła wysokich stężeń czyni Acid Peels doskonałym narzędziem profesjonalnej pielęgnacji.

Cztery typy peelingów zapewniają odnowę i regenerację skóry dojrzałej, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery poszarzałej lub z przebarwieniami, oraz normalizację, a także zmniejszenie niedoskonałości i blizn na skórze tłustej lub z rozstępami. Dostosowane dla każdego typu skóry, w różnym wieku. Szybkie i trwałe rezultaty są znakomitą alternatywą dla bolesnych i inwazyjnych zabiegów.

  • Zabiegi dopasowane do rodzaju cery
  • Wysokiej jakości atestowane kosmetyki
  • Jedne z najskuteczniejszych typów zabiegów
  • Wspaniałe efekty już po 1 zabiegu!

Peelingi ziołowe, to alternatywa do peelingów chemicznych, dla osób, które szukają naturalnych, ale jednocześnie bardzo skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych. Wieloletnie badania oraz wyselekcjonowane składniki dają zadowalające efekty już po jednym zabiegu!
Proponowane przez nas peelingi chemiczne można ze sobą łączyć w trakcie jednego zabiegu w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych. Procedurę dobierzemy planując serię zabiegów odpowiednio dobranych do oczekiwanych rezultatów.

Proponowane zabiegi:

1. Eksfoliacja peelingami Purles. Procedura zabiegu polega na demakijażu, tonizacji skóry do odpowiedniego pH, aplikacja kwasu (jednego lub dwóch po kolei), neutralizacja kwasu, maska wyciszająca, krem ochronny. W zabiegach stosujemy następujące koktajle kwasowe:

– Efekty M-peel:
Regeneracja skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek. Rozjaśnienie przebarwień i ujednolicenie kolorytu cery. Szybka poprawa stanu skóry tłustej, znormalizowanie wydzielania sebum, zniwelowanie zaskórników i stanów zapalnych. Nie powoduje widocznego złuszczania.

– Efekty S-Peel:
Poprawa gładkości skóry: zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości cery. Zniwelowanie rozszerzonych porów i spłycenie blizn potrądzikowych. Wyrównanie kolorytu skóry. Działanie przeciwzapalne i antyseptyczne, przyspieszenie procesu gojenia wyprysków i podrażnień. Może powodować złuszczanie naskórka.

– Efekty A-peel:
Peeling rekomendowany dla skóry odwodnionej, zmęczonej, a także wrażliwej. Aplikacja możliwa również na delikatne okolice oczu i usta. Poprawa gładkości skóry, zwiększenie gęstości i znaczne zwiększenie nawilżenia skóry. Wyrównanie powierzchni skóry. Poprawa kondycji skóry, redukcja wielkości porów. Nie powoduje widocznego złuszczania.

– Efekty G-Peel:
Silne działanie anti-aging. Głębokie złuszczenie i regeneracja. Poprawa gładkości skóry: zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości skóry. Zniwelowanie rozszerzonych porów i spłycenie blizn potrądzikowych. Wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg może powodować zaczerwienie skóry oraz złuszczanie naskórka po 3-4 dniach.

– Efekty R-Peel:
Bardzo dobre efekty już po 1 zabiegu! Poprawa gładkości skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości i poprawa napięcia skóry. Wyrównanie kolorytu skóry. Poprawa kondycji skóry, redukcja niedoskonałości. Uwaga – po zabiegu Klientka wychodzi do domu z nałożonym retinolem, który zmywa w domu po ok. 7 godzinach. Zabieg powoduje intensywne złuszczanie naskórka po 3-4 dniach.

– Efekty T-Peel:
Peeling chemiczny TCA (kwas trójchlorooctowy) to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry. Polecany szczególnie dla skór cienkich i suchych, z obniżonym progiem bólu. Stymuluje odnowę komórkową skóry, działa złuszczająco i odmładzająco. Regeneruje skórę, poprawia jej grubość, napięcie oraz wygładza nierówności naskórka. Zaletą tego peelingu jest szybkie uzyskanie efektów estetycznych, czasem nawet już po pierwszym zabiegu. Jest to peeling średnio głęboki, (!) powoduje znaczne złuszczanie naskórka.

2. Algaplant Peel – peeling algowo – ziołowy Clarena. Mieszanka algowo-ziołowa przeznaczona do zabiegów głębokiego złuszczania naskórka. Dzięki synergicznemu zastosowaniu naturalnych składników, takich jak: rozmaryn, owies, wierzba biała, morszczyn pęcherzykowaty i ekstraktu z alg, peeling w połączeniu z Algaplant Concentrate, intensywnie eksfoliuje naskórek, napina skórę, likwiduje przebarwienia, niweluje zmiany trądzikowe i blizny oraz spłyca zmarszczki.

Efektem zastosowania produktu jest silnie zregenerowana, wygładzona i pozbawiona przebarwień skóra. Podczas zabiegu występuje uczucie pieczenia. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i tkliwa przez 1-2 dni. Po 7 dniach wykonujemy zabieg dołuszczająco – łagodzący oparty na kompozycji z lnu.

Koszt zabiegu wraz z zabiegiem dołuszczającym na twarz: 190 zł, czas 60 + 30 minut (po 7 dniach).

Dla kogo?

Wskazania: cera z trądzikiem pospolitym, różowatym, naczynkami, cera z płytkimi i średnio głębokimi zmarszczkami, cera z utratą jędrności, cera wymagająca rewitalizacji, cera tłusta i zanieczyszczona, cera cienka i wiotka (tzw. Pergaminowa).

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania:
• uszkodzona skóra w miejscu zabiegu,
• choroby skóry w miejscu zabiegu
• infekcje wirusowe – opryszczka i do 2 tyg. po
• uczulenie na stosowane kosmetyki
• ciąża i okres laktacji
• nieunormowana cukrzyca
• osłabiona odporność
• w trakcie antybiotykoterapii i do 2 tyg. po

O czym jeszcze należy pamiętać?

Dodatkowe informacje:
Zabieg jest bezpieczny, intensywność dobierania jest ro rodzaju cery. Moc zabiegu zwiększana jest w miarę potrzeb podczas kolejnych zabiegów. Zabiegi wykonuje się co 7-14 dni (łagodne peelingi) lub nawet co 3-4 tygodnie (intensywne peelingi).

Przy łagodnych peelingach (np. A-Peel, M-Peel) można bez problemu funkcjonować. W zależności od wybranego peelingu skóra może być przez 1 dzień po zabiegu wyraźnie zaczerwieniona i tkliwa (jak po oparzeniu słonecznym). W 3-4 dobie może występować złuszczanie naskórka w różnym stopniu nasilenia. W przypadku bardziej intensywnych peelingów warto zaplanować zabieg około 2-3 dni przed dwoma wolnymi dniami, ze względu na proces łuszczenia naskórka. Niekiedy (np. w przypadku TCA) skóra może zbrązowieć, a następnie ulec silnemu złuszczeniu. Czasem trwa to do tygodnia czasu.

Po zabiegu cerę należy intensywnie nawilżać i chronić od słońca (np. kremy SPV50+). Nie wolno opalać miejsca poddanego zabiegowi min. 3-4 tygodnie

Dla osiągnięcia najlepszych efektów opracowujemy długoterminowy plan działania oraz pomagamy dobrać właściwą pielęgnację domową. Zapytaj o pakiety pielęgnacyjne naszych specjalistów i zyskaj profesjonalną pielęgnację w bardzo przystępnej cenie.