Zabiegi laserowe

Zabiegi na twarz, szyję, dekolt

Zabiegi laserowe

Laser OPT to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach medycznych i kosmetycznych.

Laser Neodymowo-Yagowy (ND-YAG) stosowany jest głównie do usuwania tatuażu, ale również możemy wykonywać nim peeling węglowy. Laserowe usuwanie tatuażu jest bezpieczne i skuteczne, a dzięki ND-YAG Q-switch pozbycie się barwnika jest jeszcze szybsze i bardziej efektywne niż inne metody usuwania (np. mechaniczne, chemiczne).

  • Zabiegi dopasowane do rodzaju problemu
  • Wysokiej jakości atestowane kosmetyki
  • Bezpieczne nowoczesne urządzenie laserowe
  • Planowanie terapii dopasowane do rodzaju cery i możliwości Klienta

Światło IPL pozwala na usuwanie owłosienia, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, terapię naczyniową i leczenie trądziku.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ
Pochłonięte przez melaninę światło IPL zamienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Mogą one zareagować na dwa różne sposoby. Przebarwienia niewielkie, nie odgraniczające się mocno od otaczającego naskórka zostaną rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy. Przebarwienia ciemne, wyraźne odgraniczone od otaczającego naskórka mogą wyłuszczyć się i spowodować pojawienie się strupka, który po zakończeniu procesu regeneracji zejdzie bez pozostawienia blizny i śladu.

FOTOODMŁADZANIE
Światło IPL pozwala na odmłodzenie skóry przez oddziaływanie na fibroblasty, które odpowiedzialne są za aktywację procesu odbudowy kolagenu. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi: skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona.

TERAPIA NACZYNIOWA
Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsze, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne są mniej widoczne, a rumień staje coraz bledszy.

LECZENIE TRĄDZIKU
Światło IPL oddziałuje na metabolit bakterii Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Metabolit ten: porfiryny pod wpływem ciepła, przyczynia się do powstania reaktywnych anionów tlenu. Beztlenowe bakterie Acne giną pod wpływem tych oksyanionów. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian zapalnych.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera:

1. Usuwanie / wybielanie tatuażu laserem Nd-Yag – Laser ND-YAG usuwa tatuaż poprzez emisję bardzo krótkich impulsów światła, które są pochłaniane przez barwnik tatuażu. Po absorpcji dochodzi do rozerwania barwnika na bardzo drobne fragmenty, które są usuwane przez układ immunologiczny. Zabieg jest dzięki temu precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

Do uzyskania pożądanego efektu należy wykonać kilka zabiegów. Niektóre tatuaże (zwłaszcza stare, amatorskie) udaje się rozjaśnić tylko do poziomu umożliwiającego wykonanie coveru.

Koszt 99 zł. Czas trwania 10 minut. Cena dotyczy tatuażu 5×5 cm.

2. Laserowy Peeling węglowy + oxybrazja – Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego. Rezultat to oczyszczone i zwężone pory skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, ujednolicony koloryt, stymulacja produkcji kolagenu, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

Koszt twarz: 189 zł. Czas trwania 75 min. twarz, szyja, dekolt: 250 zł, 90 min.

3. Fotoodmładzanie laserowe z serum Anti-Age i maską – Światło lasera pozwala na odmłodzenie skóry przez oddziaływanie na fibroblasty, które odpowiedzialne są za aktywację procesu odbudowy kolagenu. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi: skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dodatkowo efekty zabiegu wzmocnione są wprowadzeniem serum Anti-age pod okluzją z maski kremowej lub algowej (opcja). Zabieg zakończony jest odpowiednim kremem. Zabieg jest bardzo relaksujący.

Koszt twarz: 149 zł. Czas trwania 60 min. twarz, szyja, dekolt: 199 zł, 75 min.

4. Rumień, naczynka – laserowy zabieg + Redness Stop – Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsze, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny. Efekt terapeutyczny wzmacniamy dzięki zastosowaniu serii Purles Redness Stop. Terapia wymaga wykonania serii zabiegów. Z reguły potrzeba 5 – 6 zabiegów. Ilość zabiegów uzależniona jest od rodzaju zmian, wielkości i jest sprawą indywidualną.

Koszt twarz: 149 zł. Czas trwania 60 min.

5. Cera trądzikowa – Bakterie typu Acne wykazują wrażliwość na światło lasera, co pomaga w łagodzeniu zmian trądzikowych. Efekt złagodzenia stanów zapalnych widoczny jest już po 2 zabiegu, jednak w celu intensywnej kuracji zalecamy wykonanie serii 10 zabiegów – zabieg 2 razy w tygodniu (rabat 20%) lub 5 zabiegów – zabieg raz w tygodniu (rabat 10%). Zabieg zakończony jest specjalnie dedykowaną maską normalizującą ilość wydzielanego sebum oraz kremem.

Koszt twarz: 140 zł. Czas trwania 45 min.

Dla kogo?

Wskazania: cera z trądzikiem pospolitym, różowatym, naczynkami, cera z płytkimi i średnio głębokimi zmarszczkami, cera z utratą jędrności, cera wymagająca rewitalizacji, cera tłusta i zanieczyszczona.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania:
• uszkodzona skóra w miejscu zabiegu,
• choroby skóry w miejscu zabiegu
• infekcje wirusowe – opryszczka
• uczulenie na stosowane kosmetyki
• ciąża i okres laktacji
• nieunormowana cukrzyca
• opalenizna

O czym jeszcze należy pamiętać?

Dodatkowe informacje:
Dla osiągnięcia najlepszych efektów opracowujemy długoterminowy plan działania oraz pomagamy dobrać właściwą pielęgnację domową. Zapytaj o pakiety pielęgnacyjne naszych specjalistów i zyskaj profesjonalną pielęgnację w bardzo przystępnej cenie.